Klienci ciągle nie wierzą w szybkie umawianie spotkań z lekarzem specjalistą w abonamencie

Mimo, że prywatna opieka medyczna w Polce rozwija się już od kilkunastu lat, wiele Klientów ciągle nie dowierza, że dostęp do lekarza specjalisty i specjalistycznych badań może być dostępny od ręki choćby tego samego dnia. A badania rezonansem czy tomografem są do dyspozycji w abonamencie pakietu medycznego do kilku dni od zgłoszenia zapotrzebowania!

Koniec ze skierowaniami do specjalistów.

NFZ przyzwyczaił nas do ścieżki uzyskania możliwości dostępu do lekarza specjalisty poprzez pierwszą wizytę u lekarza rodzinnego, który łaskawie może wystawić nam skierowanie do zapisu do specjalisty.

Niestety uzyskanie skierowania to początek gehenny. Wiele specjalizacji bowiem jest dostępna w terminach absurdalnych, lub niewyobrażalnie wręcz długich – nawet odległych o 2 lata od wystawienia skierowania.

Porównanie terminów w prywatnej sieci medycznej w średnim abonamencie z NFZ nie ma najmniejszego sensu. dzieli je przepaść.

W prywatnym abonamencie, bez konieczności odwiedzenie lekarza internisty, możemy od razu zapisać się do specjalisty i to z gwarancją terminu od 2 do 5 DNI! Tak, 5 dni a nie miesięcy czy tygodni.

W cenach abonamentowych od kilkudziesięciu złotych miesięcznie możemy zadbać o swoje zdrowie natychmiast i bez żadnych specjalnych próśb – choćby prewencyjna wizyta nie stanowi tutaj problemu. Po prostu sprawdź możliwości i zapytaj o ofertę: kontakt@benefitmed.pl


Wpisz mail, aby otrzymać więcej informacji o pakietach medycznych:

.